Podbrezová
DAC 1904 - FK Železiarne Podbrezová
Niké Liga, rájátszás, 4.forduló • va 7.4.2024, 17:30 • MOL Aréna
Gólok: 1. Koné 1:0 , 8. Trusa 2:0 , 16. Koné 3:0 , 45. Sanusi 3:1
Játékvezető: Martin Dohál • Asszisztensek: František Ferenc, Mário Roszbeck • Néző: 4884
90+5
Sanusi gyenge lövését kell még megfognia Popovićnak, de ez igazából csak csemege a kapusunknak. Után Galčík találja el az oldalhálót.
90+3
Egy nagyszerű vasárnap estét tölthettünk együtt a MOL Arénában, ahol már az első félidőben eldőlt a három pont sorsa. A jó játék kitartó szurkolással párosult, csak így tovább, sárga-kék srácok!
90+2
Csere a FK Železiarne Podbrezová-nél/nál:
lemegy Mielke, bejön Lajčiak.
90+1
Sárga lap a csapatnak FK Železiarne Podbrezová (Chyla).
90
Hat percet pakol rá a bíró a rendes játékidőre.
89
Sárga lap a csapatnak FK Železiarne Podbrezová (Talakov).
86
Újabb játékosunkat kell ápolni. Ezúttal Kacharaba az, de őt nem kell lecserélni. Az utolsó percek következnek, a publikum egy erős hajrát nyom a fiúknak.
84
Nem adta még fel a Zólyombrézó, amely a második félidőben összeszedettebben játszik, és próbálkozik a szépítéssel.
82
Kacharaba kezén pattan meg a labda a 16-osban, 11-est ítél a játékvezető a vendégeknek. De biztos, ami biztos, visszanézi az esetet a pálya szélén felállított monitoron is, majd visszavonja az ítéletét, és szögltet ad a vendégeknek büntető helyett.
81
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál:
lemegy Brunetti, bejön Kaša.
79
Brunettit kell ápolni, egy pontrúgás után. Görcsöt kapott a brazil védönk, és hordágyon hozzák le őt a pályáról.
77
lemegy Paraj, bejön Talakov.
75
Jön az utolsó negyedóra, amelyet egy hazai támadás nyit meg, de a frissen beállt Redzic beadása után elmarad a gólhelyzet.
73
lemegy Herc, bejön Káčer.

lemegy Kabongo, bejön Galčík,
lemegy Andzouana, bejön Redzic.
70
Ismét Bajo faraghatná szűkebbre a hátrányt a vendégek részéről, de a fejese után nem a kapu irányába száll a labda. Ezek most kellemetlen pillanatok voltak, de a lényeg, hogy megúsztuk!
70
Veszély Popović kapuja előtt, de ezúttal velünk a szerencse, mert Bajo próbálkozása a felső lécre pattan.
68
Gyors támadásvezetés a jobb szélen: Goure kiváló labdát ad Trusának, aki le is futja a védőjét, de a próbálkozása nem veszélyes.
65
4884 a mai nézőszám, mondja be a MOL Aréna hangosbemondója, miközben az első szögletünket rúgkjuk, melyet Gruszkowski harcolt ki. Gólhelyzet nincs, Andzouana távoli próbálkozása pontatlan.
63
Szabadrúgáshoz jut a vendégcsapat, jó a szög, a távolság is ideális, de Bartoš a 6-7 tagú sorfalba lövi csak a labdát.
61
lemegy Koné, bejön Goure,
lemegy Mendez, bejön Gruszkowski.
59
Két játékosunk is arra vár közben, hogy becseréljék.
56
Andzouana próbálkozik kiszorított helyzetből egy emeléssel, kár, hogy mellé megy, szép gól lett volna.
55
Sárga lap a csapatnak FK Železiarne Podbrezová (Bartoš).
50
Vitális erősen rúgja meg a szabadrúgást, ez bizony kapura megy, de Rehák megfogja a labdát.
48
Sárga lap a csapatnak FK Železiarne Podbrezová (Bakaža).
46
lemegy Faško, bejön Chyla,
lemegy Masaryk, bejön Assinor.
46
45+3
45+3
Szépít a vendégcsapat. Egy hosszan előreívelt labdát Sanusi juttat a kapuba – 3:1
45+3
A Podbrezova gólt szerzett!
Gólszerző SANUSI.
45
Három perc hosszabbítás következik.
43
A háromgólos vezetés tudatában a félidő utolsó harmadát átengedjük a Zólyombrézónak, de nem túl hatákonyak a támadásaik. Koné fogja közben a sarkát, de tudja folytatni a játékot.
40
Dimunhoz kerül a labda, nagyon higgadtan továbbítja azt Trusa felé, aki el is robog vele, de az átadása már nem pontos, pedig Koné nagyon igyekezett, hogy a harmadik gólját is megrúgja.
38
Itt az első kaput eltaláló lövés a vasgyáriaktól. Kabongo veszi célba Popović kapuját, épp oda rúgja a labdát, ahol szerb hálóőrünk várja.
36
Az elmúlt 5-6 percben átadtuk a labdát a vendégcsapatnak. ám gólhelyzetig, lövésig nem jutottak el Bakažáék.
31
Jó elképzelés, csak a vége pontatlan. Vitális íveli be az oldalvonal mellől a pontrúgást, Dimun pedig fejel, de sajnos fölé. Marad a 3:0. Panaszra azért így sincs okunk.
30
Sárga lap a csapatnak FK Železiarne Podbrezová (Paraj).
29
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Vitális).
29
Minden túlzás nélkül állíthatjuk, hogy az idei szezon legjobb első félidejét látjuk. Tartson ki a lendület továbbra is, gyerünk, fiúk!
26
Épp Kováčik adja be magasan a labdát a jobb szélről, de amint belerúg, már elnézést is kér társaitól a pontatlanságért. A Zólyombrézónak még nem volt lövése az eddig eltelt játékidőben.
22
Mendez keményen lép oda Kováčiknak. Nem volt szabálytalan a megmozdulás, de a zólyombrézói szélső ápolásra szorul, ezért áll most a játék.
20
"Még, még, még, ennyi nem elég" – skandálja a B-közép, majd az egész stadion rázendít a "Ki a jobb? – Dé-Á-Cé!" kérdezz-felelekre. De jó ilyen hangulatban futballozni!
18
A játékvezető még a videóbíró segítségét is kikéri, nem előzte-e meg leshelyzet a találatot, de a felvételek is igazolják, hogy szabályos volt a harmadik gólunk is.
16
Gólparádé Dunaszerdahelyen! Herc harcias, elveszi a labdát a mélázó ellenféltől, majd Trusát ugratja ki, aki a még nála is jobb helyzetben érkező Konéhoz továbbít, ő pedig az üres kapuba gurít – 3:0
16
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző KONÉ.
13
Dimun vállja el a távoli lövést, de nem tudja kellően leszorítani a labdát. A B-közép közben egyik szurkolótársunknak kíván gyógyulást egy molinóval. Szép gesztus a társaktól: "Veled vagyunk, Laci!"
12
Nyolc perc alatt rúgtunk 2 gólt, a Zólyombrézó még nem jutott el a kapunkig. Kiváló az időjárás, akárcsak a hangulat. Szép játék a futball! Pláne, ha vezetünk.
8
Mesébe illő folytatás! Kacharaba keresztlabdáját csapatkapitányunk, Andzouana íveli az ötös felé, ahol a legutóbbi meccsen nem játszó Trusa egy akrobatikus labdaérintéssel megszerzi csapatunk második gólját is – 2:0
8
Gólszerző TRUSA.
6
Mendez fejéről száll a kapu felé a labda, Rehák azonban két kézzel megfogja azt, így nincs meg a második találat. A közönség viszont tapsol, a B-közép szurkol, kellemes kis mérkőzés kerekedhet ebből a játékból, ha ilyen elánnal fogunk támadni, mint az első percekben.
5
Csinger cselezi be magát az ellenfél tizenhatosába, majd elesik, de Dohál játékvezető úgy ítéli meg, hogy nem történt szabálytalanság, és továbbot int.
2
Villámrajt a MOL Arénában! Mendez megy el a bal szélen, középre ad, a senki által nem őrzött Koné pedig a múlt heti első gólja után megszerzi második találatát is csapatunk színeiben – 1:0
1
1
Gyönyörű napsütéses az idő a MOL Arénában. A két csapat a bemelegítést végzi, szűk 20 perc múlva kezdődik a találkozó. Most már ne menjenek messzire!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30-kor kezdődik.